snarkon

aukro-placení z vložení inzerátů

kdž tám chci prodat mobilní telefon tak tám dám inzerát a ono to soji nějak kolem 5 kč jak se to platí nebo co ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano, převodem. Najdi si v nastavení – můj účet – vyúčtování – aktuální zůstatek a platba. Časem ti přijde upomínka na e-mail.
Platí se za umožnění prodeje, cena je vypočítaná v poměru ku ceně prodávané věci.

Další odpovědi
tom004

U vložené aukce platíš pouze za úpravu foto na požadovanou velikost,počet foto,zvýraznění inzerátu,umístění na první stránku,ap. Při umisťování aukce se program na vše ptá a ty si jenom vybíráš. ta cena bývá od cca 5 – 50,– Kč. Záleží také na tom,ne poplatek, jestli prodáváš poprvé,jsi zaregistrovaný,nebo chceš prodat jednorázově. Při jednorázovém prodeji Ti Aukro pošle složenku.Další dobrá možnost je inzerovat telefon na portálu Hyperinzerce.cz. Tam je vše zdarma.