PreeSorCZE

Je Aukro bezpečné? Má cenu si odtamtud kupovat věci na dobírku?

Ahoj,
mám otázku ohledně Aukra: dají se tam farmit body na recenze, nebo to je nějak omezené? Myslíte, že má cenu odtuď kupovat na dobírku? Právě si tam budu asi kupovat komponenty na PC, tak nevím, jestli mě tam nemůžou akurát okrást.

Nejlepší odpověď
ReHu

Aukro je vcelku slušný.
A když pošleš zprávu Aukru, řeší to.
Ale stát se může.

Další odpovědi
jáára

Podvody jsou všude, Aukro je na tom o trochu líp. Opatrně s nákupem komponent.
Já už mám svoje prodejce o kterých vím, že jsou ok a nikdy nebyl problém.
Je potřeba číst komentáře a popis předmětu. Taky autentický fotky taky lecos napoví.

A nekupuj tam pevný disky.

gecco

Obecně ani z Aukra nekupuju nic, co nemůžu převzít a zaplatit osobně – nehledě na to, pokud jde třeba o ty komponenty PC, že pokud je kupuješ od občana, může nastat problém se zárukou a za to nižší cena, obvykle, nestojí…
😉

bolak

http://info.au­kro.cz/pok/

PreeSorCZE

Ok a lze si tam tedy farmit ty body? Protože mě to celkem opravdu zajímá ať vím odkoho mám kupovat. Už jsem si tam objednal starší procesor za 6 kil od jednoho týpka který má asi 2400 bodů snad to dopadne dobře protože tento procesor co v PC mám není vůbec žádný zázrak.

jáára

nejde.
nebál bych se toho. procesory jsou nesmrtelný. to bude OK