Klarisa

Je možné, aby mi vyhranou věc na aukci stornovali prý z důvodu přetíženého serveru, protože ostatní nemohli přihazovat?

Ráda bych věděla, zda je možné, aby mi vyhranou věc v hodnotě 12500.- na aukci stornovali prý z duvodu přetíženého serveru, kdy prý ostatní nemohli přihazovat. To je přece nesmysl, ostatni aukce šly perfektně, co tedy dělat? Přihodila jsem jako třetí a vyhrála. Poradte mi někdo, co mám dělat, oni mi důkaz nepošlou, jen řeknou to a to, ale okrádaji lidi, mohou stornovat takto spoustu aukcí, kde je několik tisíc. Podle mě nechtěji platit. Na koho se mám obrátit, aby věc přešetřil důkladně? Tato aukce se netýká aukra!!!!!!

Odpovědi
JájsemRaibek

Na aukru zcela běžné, akorát s tím rozdílem, že aukci nestornují, ale prodlouží o 24 hodin.
Jinak nechápu, co by měli platit? Spíš přichází o zisk z prodeje, když aukci stornovali.

dubraro

Je to možné, stává se to. Stejně tak je ale možné, že je tímto způsobem krytý nějaký podvod. Určitě ale, když si přečteš provozní podmínky, tak tam bude napsáno, že za nic neručí.