Audio droga … Máte s ní zkušenosti ?

Někdo mi poslal přes E-mail stranku na které jsou ke stažení audio drogy … jenže jen za poslani SMS. Tak jsem hledal po netu až jsem našel stranku kde jsou uplně všechny tyto nahravky a zadarmo ke staženi ! Stahl jsem si Marihuanu , Divinorum (něco jako pruzukum zevnitr) a viagra . To byly ukazky ktere mě zaujaly . Máte s tím zkušenosti někdo ? je to neškodne ? má to opravdu realne učinky ? popřidadě kde a jak to mám dělat ? Dam si sluchatka do uši , poslouchám to 5 minut ale potom mě to přestane bavit … poradte jak na to všechno :) jak dlouhy je učinek ? :) děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

http://czech.ru­vr.ru/2009/10/­12/1918575.html

mám na to jiný názor, vše co jde do uší tak hlasitě škodí mozku a celému nervovému systému..

Další odpovědi
MacChill

Zkoušel jsem něco jako „instantní štěstí“, ten pocit byl určitě zajímavej i když že bych byl přímo štastnej, to nevim. Na intenretu jsem ale taky četl, že po poslechnutí bolela hlava apod.

Jestli to chceš zkusit, ven si sluchátka lehni si na postel a zavři oči. Je třeba být uvolněný a poslechnout to celý.

IK

Pokud máš na mysli Audio pocity, tak návod je na stránkách.(viz odkaz)
Já jsem si koupila „paměť“, „spánek“ a ještě něco co jsem zapomněla 🙂 či zaspala…no, byla jsem trochu zklamaná i když vím že jde jen o stimulaci a ne příjemný poslech, očekávala jsem trochu něco líbivějšího.
Neočekávej že tě to bude bavit. Vliv na mozek to zřejmě má, ovšem drogám bych se vyhnula, pokud by to neměla být nějaká odvykačka.

Zdroj: http://www.au­diopocity.cz/in­dex.php?page=jak