Pokročilý

Atypická rohová vana nebo klasická vana?

Znám několik lidí, kteří preferují "moderní" rohovou vanu. Já v tom nevidím žádný plus. Nelíbí se mi. Je to teď trendní nebo má nějaké výhody? Co preferujete vy? Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já hledala hlavmně vanu, do které se natáhnu.
A také jsem si chtěla sednout, abych se mohla pěkně namydlit nebo si oholit nohy a nesedět přitom ze 3/4 ve vodě.
Proto mám rohovou s tím sedacím koutem.

Další odpovědi:

Zlatý

Vycházej z prostorových možností a toho, co se ti líbí, připadne praktičtější ap. Ostatní jsou jen subjektivní názory, častěji však kecy, maskující třeba to, že "to má soused" :-D.

Pokročilý

Opravdu je to spíš trendová záležitost, ale jsou případy, kdy je rohová vana vhodnější. Do menší koupelny se tak dá dostat prostornější vana, tedy s větší délkou. Ve skutečnosti toho místa ale zabere více, než klasická obdélníková vana. Nabídka je hodně široká a vybírat se tak dá podle konkrétních potřeb a možností. Určitě by se člověk neměl řídit jen podle toho, že takovou vanu někde viděl a chce ji mít také. Vycházet se musí z toho, co jeho koupelna snese. Takže ani rohová vana nemá nějaké obecné plus.

Bronzový

Pokud je dost místa, tak je výhodnější rohová. Výhody už popsala ReHu.

Zdravím. Vždy když se rozhoduji , tak si dávám plus a mínus. Tak že rohová vana plus:můžu si sednout do rohu a umýt si pouze nohy. Mínus : velká spotřeba vody , zabere hodně místa , špatně se udržuje - u těch 150 x150 si musím vlézt do vany když ji chci vydrhnout. Snad jenom ty 160/170 x 110. Zákazníkům nedoporučuji stojánkové baterie na vaně a nebo madla. (viděl jsem spoustu zničených van)Naopak doporučuji , aby se domluvili s prodavačem jestli si můžou do vany na prodejně sednout.(samozřejmě sundat boty) Každému nemusí vyhovovat úhel ,,zádové" stěny. U rohové pouze mělké rohové sedátko. Ne hluboké! Nejvíce montuji 170x70/75 a rohovou ROSA . Dobrá značka je Ravak

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.