comedian

ATI Mobility Radeon X1300. Nedavno jsem preinstaloval notas(w7ultimate) w-update uz nic nevyhledava,drivery jsu aktualni

ale v hodnoceni systemu: grafika a herni grafika je na indexu 1,0… mam acer aspire 5100 a pred preinstalovanim jsem celkovy index mel kolem 3–4. nevite co to zpusobuje? nebo aspon jak zjistim problem. dekuji.
Doplňuji:
uz jsem to vyresil;) spravny drivery! wupdate nehlasil nic. ale kdyz jsem hledal na jinych servrech tak sem nasel, na ofiku prej muj notas neni podporovan pro w7 :D.

Odpovědi
Michal Kole

není systém nějak zabordelený ? Neběží na pozadí nějaký program, který brzdí ?