ki-qi

Uškodí mi při užívání ATB když se občas proběhnu?

Dobrý večer doktorka mi předepsala atb z duvodu zviseneho CRP . Bratr mel anginu a tak mi je radeji dala . Myslíte si že mi uškodí kdyz si obcas popoběhnu ?? Atb beru uz 4 dny..... Ty atb jsou penicilin . Moc děkuji za radu

Nejlepší odpověď
zzzzz

Co je to za lékařku? Brát ATB zbytečně, pokud nejsi vážně nemocná, je dost velký úlet:-((( Bratr měl anginu a ty zvýšené CRP a lékařka ti napsala ATB? Fakt? Jsou to určitě ATB? Kolik si měla CRP? Na ATB musí být CRP min 50 jinak nezaberou.

Pokud doma neležím s horečkou a necítím se na umření, tak bych žádné ATB nejedla:-(((

ATB ti v těle zahubí ty pozitivní bakterie, a ty negativní si proti ATB vybudují odolnost.

Pokud máš CRP nad 6 běhat určitě nemůžeš.

Další odpovědi
marci1

Nevím co myslíš tím, popoběhnu, ale při užívání ATB je nutné, aby bylo tělo v úplném klidu.