Ať dělám, co dělám, nedaří se mi odstranit některé následovníky z mého profilu. Poradíte ?

Doplňuji:
quentos, to ano, máš pravdu, ale to je v mém kontaktu. Klikneš-li na „následovníci“ , žádný křížek tam není.

Pochopíte z obrázku co tím myslím?
http://2i.cz/90a6e3c9­1a

Nejlepší odpověď
arygnoc

nedá sa.
je to pre vás iba informačný panel „popularity“ u ostatných, ktorá vás „sledujú“.

;-Q

Další odpovědi
zzzlatokopka

Můj názor je, že to nejde odstranit, že ho můžeš pouze zablokovat.

Nebo mu napsat, aby si tě odstranil on/ona.

Nevím zda tam máš i nějaký můj profil, pokud jo, stačí napsat odstraním:-)

JájsemRaibek

Zkus to z jiného prohlížeče, je možné, že ti to některý blokuje a nezobrazuje.

quentos

Vedle jejich avataru by měl být červený křížek s nápisem „odstranit“, mělo by se kliknout přímo na ten křížek – alespoň mně to takto vždycky fungovalo.

ivzez

Jedině přejít na kokrétní profil a zablokovat.

Mně zůstal mezi následovníky jeden anonym,
který pochopitelně nejde ani zablokovat …

anonym

„Kontakty“ lze odstanit,stejně jako přijmout,ale "sledovat"ani není vidět,jenom čísla.

Každý se sem tam "sekne"to je lidské,ale vše má své hranice v tom má čelo pravdu.
Doplňuji:
Sorry,asi jsem narazil jsem na zlato a jako pokročilý mám tyto funkce omezené.

anonym

quentos, to ano, máš pravdu, ale to je v mém kontaktu. Klikneš-li na „následovníci“ , žádný křížek tam není.