čejky

Asus X550CC-XO845H co na něj říkate rozjede nějaké hry ty novější kdyžtak jaké ?

asus
Doplňuji:
A jaký jiný do tech 11000 ?

Odpovědi
nanif

říkám na to, že představa herního notebooku za 10.000 je naprostý nesmysl…koneckonců popis stroje hovoří za vše:

http://www.elec­troworld.cz/pro­duct/pocitace/no­tebooky-netbooky-komplet-sortiment/AUX550CCXO845­/asus-x550cc-xo845h-stribrny-notebook?scid=EX­T_SEM_TEXTLIN­K_AW_17_API_Po­citace&utm_sou­rce=Adwords&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=17_A­PI_Pocitace_0&gclid=C­KaZqujP-roCFQhZ3godRTwATQ

Prodejci zboží přechvalují a věř tomu, že pokud by byla šance, že na tom spustí něco novějšího, tak tam budou bláboly o tom, že „tento přístroj vám kromě sledování videa umožní i úžasné herní zážitky a to díky svému výkonu“.

LuK4S3k CZ

Určitě to skoro nic nerozjede. Například procesor úplná hrůza.