nwm

Asus k55vd

http://interlin­k.tsbohemia.cz/a­sus-k55vd-k55vd-sx378h-_d155279.html

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda-li tento notebook utáhne na vyšší detaily ty náročnější hry + nějaký ty multi player a když bych k tomu ještě natáčel přes Fraps :) .Chci k tomu ještě dodat že k tom bude 2GB ram navíc takže 6GB jen s tím procesorem nevím jak to půjde.

Děkuji.
Doplňuji:
A můžu se zeptat byl by na tom tenhle líp ?? http://interlin­k.tsbohemia.cz/pac­kard-bell-en-te11hc-53214g50mnks_­d159660.html

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, opravdu tohle na hry není. Osobně doporučím značky lenovo, HP či toshiba, tam je kvalitní servis a vůbec mám s těmito značkami nejlepší zkušenosti.

Naopak značky jako Acer, Asus či Samsung moc nedoporučuji, ikdyž je pravdou, že znám i horší značky.

Další odpovědi
huxa

Budeš rád, když ti to utáhne náročnější hry na nejnižší detaily bez natáčení na 20FPS.
Ať si říká kdo chce co chce, asus, acer, samsung, … obsahují nadmíru kurvítek a je u nich špatný servis.
A jestli chceš rozšiřovat ramky, je lepší si koupit kit, něco jako u baterek-je lepší, když jsou pohromadě stejné (frekvence, velikost, možná bude lepší i naprosto stejný výrobce a typ)
Doplňuji:
notebooky nejsou na hry a když už na nich chceš něco hrát, kup si pořádný a né ty nejlevnější… tento má integrovanou grafiku, takže na hry nepoužitelný.