Shizuka

Asus K53E-SX1285V je herní notebook nebo není ???

Už jsem se jednou na to ptala jak poznám herní notebook ale prostě tomu pořád nerozumím . Tak jsem si najela na heureka.cz a tam dala TOP notebooky a jako první my vyjel tento Asus K53E-SX1285V
a tak se ptám je to herní notebook nebo ne ?
http://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-k53e-sx1285v/speci­fikace/#secti­on
Chci aby to utáhlo The sims 3 a jiné simulátory :)

Pokuď ne prosím poraďte mi nějaký herní notebook prosím žadné
info jaká velikost disku nebo podobně,to nechci chci přímo nějaký
odkaz na dobrý herní (levný) notebook…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pilot486

Znám jiný ,lepší :)

Pokud chces hrat vic her podobnych The Sims, urcite je lepsi vybrat notebook s nejakou grafickou kartou (ne integrovanou) napr.: nvidia, amd radeon
prikladem muze byt tento: http://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-x55vd-sx002v/specifikace/

btw: tento notebook by Simsi urcite rozhybal =D
Doplňuji:
upresnim, tim notebookem ktery by simsi rozhybal je myslen notas v otazce (urcite zvladne vic nez flash hry)

Další odpovědi
Hohny

Ne

Heureka.cz Vám ukázala celkově nejprodávanější notebooky, ale tento už je dnes starý a není ani v prodeji. Zkuste si vybrat na alza.cz v tomto odkazu, je to v kategorii Herní a máte to seřazené od aktuálně nejprodávanějších seshora, tak vybírejte podle svých požadavků. Poradil bych Vám přesněji, ale nevím jakou cenu si představujete, využití notebooku (související s velikostí) atd..
Doplňuji:
http://www.al­za.cz/noteboo­ky/dle-vyuziti/herni/18848814­.htm#f&pg=1&pn=7&po=1

Bublinnka

Ne

Možná tak na Flash hry na netu :)
Doplňuji:
Ale za tu cenu bych ho brala :)