Asus Eee Pad Transformer

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné na tabletu Asus Eee Pad Transformer vytvářet dokumenty v Microsoft Office? Popřípadě máte někdo zkušenosti s tímto tabletem? Děkuji

Odpovědi
led

Z recenzie:
„Pro čtení a vytváření dokumentu je dispozici aplikace Polaris Office, která zvládne čtení a tvorbu dokumentu. Poradí si s formáty Microsoft Office, včetně nejnovější verze. Ukládat soubory, ale umí pouze ve formátu doc. xls a ppt. Polaris Office umožňují také jednoduché formátování textu a vše je uzpůsobeno pro ovládání prsty. Pokud si k tabletu připojíte klávesnici, nebude mít problém napsat ani delší text.“

Zdroj: http://www.pcma­gazin.cz/inter­net/recenze-asus-eee-pad-transformer-unikatni-tablet-s-klavesnici

anonym

Ano jde to, pro operační systém android existuje dokonce zdarma dostupný balík kancelářských aplikací přímo od firmy Google … konkrétně jde o QuickOffice a stáhnout ho můžete zde https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.quickoffice.an­droid …