Epson

Asus A9RP ..touchpad

Zdravim,mel bych prosbicku .. mam asus A9RP notas .. neco jsem stisknul a vyskočilo mi policko kde bylo napsano TapToClick .. tak jsem tna to najel kurzorem a odcvaknul osem nejspise to bylo na touchpad a prestalo mi touchpadem fungovat potvrzovani(tou dotykovou plochou-potvrzuji tlacitky).
Kdyby se tu nasel umele,co mi pichnul trosku s tim,zacina me to trosku deptat uz ..Dekuji mockrat
PS:V ovladacich panelech a myš apod sem nic nenasel :/

Odpovědi
cochee

Touchpad mívá svůj ovládací prvek obvykle v systémové liště u hodin – prohlídni si ikonky. Pokud máš 7 nebo Vista, tak některé ikonky můžou být i schované, je tam taková šipečka nahoru a když na to klikneš, tak vyjede hejno ikonek v bublině. No a asi to bude v místním menu té ikonky, tj. vysuneš ho pravým tlačítkem na tu ikonku a tam najdeš to TapToClick, kliknutím se ti to zafajfkuje a už ti to klikání dotykovou plochou půjde.

Pokud bys nerozuměl o čem mluvím, co je to systémová lišta, tak tohle: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcQ6h5cbRwMLTmLo3bYf­JVNzhNIcBm3r2T6Oj­WQAP-AbOXApUkBI