mojitek

astrolog…kartářka… atd

ahoj. Potřebuju pro kamaráda zjistit nějakou kartářku nebo někoho kdo ovládá astrologii apod v Praze a okolí.Mám tím na mysli někoho o kom jste přesvědčeni nebo víte třebe z doslechu že toto opravdu ovládá.Kludská je na objednání cca 1–4 měsíce,ale kamarád to potřebuje co nejdřív.Díky za rady

Nejlepší odpověď
briketka10

tady ji máš, jestli je funkční
a hned si to ulož než se to
smaže..
http://www.eta­rot.cz/vyklad-karet/16

Doplňuji:
řídí se tímto a bere za hodinu 500,–Kč
Podle kodexu kartářů má výklad karet tazatele
povzbudit, nikoliv zdeptat.Toto je pro mne svaté.
vážně mi to někoho připomíná
přestěhovala se ale do Prahy
už to tady psala pamatujete..

Další odpovědi
Drap

Oslov vnitřní poštou ocko

arygnoc

o jednej viem.
ale nie je z prahy a už dlho to má za sebou.
volala sa Pýthia.

zjentek

oslov vnitřní poštou bohemica ..astrolog. nevím, spíše to atd.

Luuu

Moje mamka se tim už přes deset let živí. 1–4 měsíce je dost, mamce trvá vypracovat pořádnej profil pár dní. Je z Prahy.

mojitek

Briketko,díky.Ten kontakt jsem předal kamarádovi a uvidíme jestli se jí ozve.Ale ta tvá poslední věta-nevím oč jde,papa

mojitek

Arygnoc : a ty to taky budeš mít brzo za sebou se mi zdá… :D

mojitek

díky,ale nejde to,má to bloklé

briketka10

tady ji máš myslím, že je to ona..
http://www.eta­rot.cz/vyklad-karet/16

mojitek

briketko děkuju,ale ta paní je až z Turnova,a osobní kontakt je nutný. Lepší by byl někdo z Prahy nebo okolí.

bolak

ta to zmákne přes skajp, a místo platby jí může třeba dobít kredit..

mojitek

budeš se muset smířit s tím ,že prostě jsou na světě věci který fungují-i když je to pro „normální“ lidi nepochopitelný.Taky jsem byl skeptik ,ale jen do určitý doby..

bolak

tak přispěj se svým příběhem :) šup šup

mojitek

myslíš pro skeptikovo pobavení? :D Ne,díky.
Mimochodem,kamarád tam u ní dneska byl,velice příjemná paní,a řekla mu hodně zajímavý věci.Ta paní si to rozhodně z rukávu nevytáhla