Galax

Astrální cestování?

Dobrý den, máte někdo vyzkoušení, osvědčený návod jak astrálně cestovat? já už to zkouším půl roku a nic… Děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

a máš astrální loď, vízum, zaplatil jsi astrální daň a máš astrální výcvik?

nj, nic není jenom tak.

Další odpovědi
greycell

pokud by ti stačila astrální MHD, je třeba pouze astrální režijka.

fcoop

Pamatuj na návrat.Mnoho cestovatelů se nevrátilo.

http://www.eso­terika.cz/cla­nek/2592-jak_na_astral­ni_cestovani%3F_v_dal­si_metoda.htm

anynka8

no to musíš zavřít oči a neslyšet nic jenom ticho a jednou si hlavou na sever a tam kam chceš jet na to mysli…tak 1rok zkoušení se to někdy povede :)