jamescolion

assassins creed brotherhood a battlefield bad company 2 ?

Cau posledni takadle debilni otazka, ktera s tech her je narocnejsi ?? dik predem =)

Odpovědi
BANAN93

brotherhood Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ či AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Paměť: 1.5 GB Win XP / 2 GB Win Vista a Win 7
Grafika: 256 MB DirectX 9.0 – karta dostačující Shader Model 3.0 a vyšším
Místo na disku: 8 GB
Zvuková karta: DirectX 9.0 kompatibilní
Podporované grafické karty: ATI RADEON HD 2000/3000/400­0/5000/6000, NVIDIA GeForce 8/9/100/200/3­00/400/500

Doporučené a tedy méně vstřícné požadavky najdete po rozkliku článku:

Požadavky na operační systém jsou u doporučené sestavy stejné, jako u minimální
Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 6000+ a lepší
Paměť: 1.5 GB Win XP / 2 GB Win Vista – Win 7
Grafika: GeForce 8800 GT či ATI Radeon HD 4700 a lepší
Místo na disku: 8 GB
Zvuková karta: 5.1
Z periferií je doporučen X360 gamepad pro Windows

Bad Company 2 – Hardwarové požadavky

Minimální konfigurace:

Systém: Windows XP
CPU: Intel Core2Duo 2Ghz nebo srovnatelné AMD
RAM: 2GB
HDD: DVD verze 10GB volného místa, Steam verze 15GB volného místa na disku
VGA: DirectX 9.0c kompatibilní grafická karta s minimálně 256MB paměti
Zvuk: DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
Síť: minimálně 1Mbit/s internetové připojení pro hru po síti

Doporučená konfigurace:

Systém: Windows Vista nebo Windows 7
CPU: Intel Core2Quad 2Ghz nebo AMD Phenom X4
RAM: 2GB
HDD: DVD verze 10GB volného místa, Steam verze 15GB volného místa na disku
VGA: DirectX 10 kompatibilní grafická karta s minimálně 512MB paměti
Zvuk: DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
Síť: minimálně 1Mbit/s internetové připojení pro hru po síti