Pokročilý

Assassin's Creed 4 nejde správně pustit

Dobrý den,
dnes jsem si koupil Assassin's Creed 4: Black Flag, nainstaloval a propojil s uPlay.
Spustil jsem hru, prošel přes dlaždice do singleplayeru, zadal jméno k vytvoření nové hry, a potvrdil. Poté se hra zasekla.
Od té doby se mi už nepodařilo dostat ani do menu, pokaždé když hru spustím se buď spustí na pozadí a neodpovídá, nebo se mi zobrazi černá obrazovka a modré točící se načítací kolečko a jakmile zmáčknu jakoukoliv klávesu, tak se přeruší i ta černá obrazovka a objeví se okno AC4BFSP.exe neodpovídá.
Už jsem hru odinstaloval a nainstaloval znovu, ale už se mi nepodařilo ani dostat do menu s dlaždicemi. Skončím vždy s černou obrazovkou a načítacím kolečkem.
Nejdříve jsem měl v notebooku zapojený XBOX ovladač (to se mi zrovna povedlo dostat do toho menu), a potom co to s ovladačem nefungovalo jsem zkoušel hru zapnout i bez čehokoliv zapojeného a stejně nic. Počítač jsem několikrát restartoval.
Jak to opravit?

Předem moc děkuji za radu!

Odpovědi:

Pokročilý

Napiš parametry tvého počítače a pak ti poradím :/. Je mi líto, že přicházíš o bezvadnou hru. Já jsem si jí včera také koupil. Měl jsem předobědnanou Buccaneer Edition. Postupoval jsem stejně jak jsi uvedl, ale hra pořád funguje bezvadně.
Doplňuji:
Taky je pravda, ze to ještě nemaj oprimalizovany a musíš počkat az vyjde patch pak to pujde lip ;)

Měl jsem stejný problém. Až dnes se mi ho podařilo vyřešit. I když ti naběhne černá obrazovka, tak je nejlepší nic nemačkat a vyčkávat. Ono to po chvilce naběhne zase samo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.