nwm

Assassin´s creed 3 Klíč

Dobrý den, mám už delší dobou Ac3 a normálně jsem jej hrál a pak zase odinstaloval a pak zase hrál, jenže po poslední odinstalaci mi nějak hra nechce vzít klíč když ji chci nainstalovat. Prostě nainstaluji přihlásím se ke svému účty na kterém jsem to už 2× hrál a když zadám klíč což po druhé instalaci ani vlastně nechtělo mi to napíše že je klíč používán jiným účtem nebo tak něco, ale já tu hru měl na tomhle. Poraďte mi prosím co s tím. Děkuji
Doplňuji:
Hru mám na uplay a vím to ;) už to dělám po třetí ale prostě to najedou chce klíč a když ho zadám z obalu tak to stejně nejde.

Odpovědi
Karelcz

Klíč se zadává pouze jednou. Pak se přihlásíš na svůj účet na steamu a hotovo. Hra se pak znova stáhne jestliže jsi jí odinstaloval.