Dados

Assasins Creed-je to vůbec mořžné ?

Zdravím, po pár zkouknutých videí na hru Assasins creed mě napadla otázka. Je možné aby člověk žijící na Zemi mohl vůbec takto běhat, skákat a přeprat deesetinásobek po zuby ozbrojených nepřátel? Je to vůbec fyzicky i psychicky možné skákat z jednoho baráku na druhej ve výšce cca 30 metrů s celkem těžkymi zbraněmi? Nebo stát na špičce věže ?

Odpovědi
M.

Všechny hry (i ty, které mají být podle zkutečnosti) máš aspoň trochu zkreslené, aby tě to co nejvíce chytlo. Ber to trochu s rezervou. :) …
Tebe by bavilo, kdyby se ti postava po pár metrech běhu unavila a sekla sebou únavou?
Doplňuji:
Bože, fuj. *skutečnosti.

Shizuka

Já hru Assasin Creed hraju a myslím že je to možné protože jsem viděla na youtube videa šílence co skáčou ze střechy na střechu jako blázni a taky to byla celkem výška takže si myslím že ano je to možné …

iceT

No a co Kratos,jak se mydlí s obřím hadem,nebo když vzal Ikarovi křídla?A takový princ z Persie dělá to samé,když běhá po zdi,sjíždí po praporech,provozuje parkur,bojuje s přesilou…
Takový Assassin na začátku hry musel projít tréninkem,než vůbec mohl začít hrát…