Avatar uživatele
Dados

Assasins Creed-je to vůbec mořžné ?

Zdravím, po pár zkouknutých videí na hru Assasins creed mě napadla otázka. Je možné aby člověk žijící na Zemi mohl vůbec takto běhat, skákat a přeprat deesetinásobek po zuby ozbrojených nepřátel? Je to vůbec fyzicky i psychicky možné skákat z jednoho baráku na druhej ve výšce cca 30 metrů s celkem těžkymi zbraněmi? Nebo stát na špičce věže ?

Zajímavá 0 před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
M.

Všechny hry (i ty, které mají být podle zkutečnosti) máš aspoň trochu zkreslené, aby tě to co nejvíce chytlo. Ber to trochu s rezervou. :) …
Tebe by bavilo, kdyby se ti postava po pár metrech běhu unavila a sekla sebou únavou?
Doplňuji:
Bože, fuj. *skutečnosti.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Shizuka

Já hru Assasin Creed hraju a myslím že je to možné protože jsem viděla na youtube videa šílence co skáčou ze střechy na střechu jako blázni a taky to byla celkem výška takže si myslím že ano je to možné …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No a co Kratos,jak se mydlí s obřím hadem,nebo když vzal Ikarovi křídla?A takový princ z Persie dělá to samé,když běhá po zdi,sjíždí po praporech,provozuje parkur,bojuje s přesilou…
Takový Assassin na začátku hry musel projít tréninkem,než vůbec mohl začít hrát…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby