ShyDoe

Ask.fm – myslíte, že jde tázající se anonym nějak vystopovat ?

Nějak zjisit, kdo tu otázku napsal, třeba podle IP adresy ? Nebo to nejde vůbec, nebo jen nějakej fakt zkušenej hacker ? Díky :)

Odpovědi
anonym

Quimby:
delas si srandu? :D dneska se monitoruje vsechno ;)

ShyDoe:
je to tezke ale castecne se da

  1. Proxy (nejaky ktery neuklada tvoji IP)
  2. Anonymni rezim v prohlizeci (kvuli historii)
  3. Nevydavat se pod svym nickem ale opravdu neco co vyuzijes jen jednou nebo je to obecne zname (anonym, anonymouse, incognito atd.)
  4. Nepsat otazku svym stylem ale zkusit psat jako nekdo jiny nez ty
  5. Smaz trojany,SpyWa­ry,KeyLoggery

6.AntiVir (ESET atd.)
7.LiveCD (treba Ubuntu) (kvuli OSku)

takhle te nedopatraji nebo hodne za dlouho
PS: IP zna i Google, jestli si tam aspon 1 byla a vedi co vyhledavas…