lauradenis

Jak vyřešit problém na Ask.fm??

Na stránce ask.fm je objevili nenávistné věci, které jsou mé kamarádce nepříjemné (souvisí to už i s kyberšikanou) a akorát ji ponižují. Marně jsme ty rádoby otázky nahlásili, poté i celého člověka, ale nic. Co s tím má dělat?

Odpovědi
anonym

Podat trestní oznámení…
Pokud má nějaké relevantní důkazy.
Jinak je lepší si takových krawin nevšímat…
😉
Co je to „Ask.fm“???
😁

Nespi

Ahoj, jsou dvě celkem jednoduchý řešení. Buď tyto nepříjemné otázky pravidelně mazat a ignorovat nebo si smazat profil na ask.fm a přestat ho úplně používat. Stejně je to úplně k ničemu a za urážky to nestojí. Zpracování nahlášených otázek a profilů probíhá pomalu a podání trestního oznámení ještě pomaleji a pravděpodobně nikam nepovede.
Doplňuji:
Případně ještě doporučuji v nastavení zablokovat otázky od anonymů.