Pokročilý

asistent zubního tenchina přímací zkoušky-modelování,kreslení

Dobrý den chci se zepat jestli máte někdo zkušenost s přímačkami na tento obor.Docela mě zaskočilo že hned po základce musím na přímačkách vymodelovat zub.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

- podle predlohy (natištěné na papíře) se musel co nejpřesněji naohýbat drát jen za pomoci dvou hřebíků - jednoduchý tvar
(já si je tedy z domu přivezl, jen ty a pracoval jen s nimi... pak, když si pak dozor na moment odskočil, děvčata ale bez okolků tasila z kabelek elektrikářské kleštičky a já zíral, jak ten můj drát...)
- z kvádříku navlhčené sádry jsme vyškrabávali - modelovali šachovou figurku v poměru 1:1
- dále se tužkou maloval předmět (myslím, že jsem maloval žárovku)
Doplňuji:
A i když jsem neměl nedovolené kleště, talentovky jsem udělal... ;)

Další odpovědi:

Pokročilý

Na to jsou přípravné kurzy, které může pořádat přímo vybraná škola, nebo si žák může najít soukromého učitele. Pochop, oni tam nemůžou přijmout člověka bez toho, aby věděli, jestli má talent na tak titěrnou práci. U přijímaček se nemodeluje přímo zub, ale nějaká tělesa, jako jsou jehlany, kvádry, etc., a samozřejmě jich je tam více a bývají i poskládané na sobě. Dělá se to myslím ze sádry. ;)

Zlatý

Ano, je to tak. Na tuto školu se dělají talentové zkoušky, při kterých uchazeči modelují zub, kreslí zadané tvary do sítě a modelují z drátu vlastním nářadím. Zkouší se tak prostorová představivost, manuální zručnost, schopnost udělat výrobek podle předlohy a výkresu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.