Lenča59

Asijské skupiny

Neznáte náhodou nějaké japonské, čínské atd. holčičí zpívající skupiny?? Nemusí být nějak slavně…prosím napište vše na co si vzpomenete :) Nemusí to být skupina ale klidně jen zpěvačka.
Doplňuji:
děkuji, doplňuji aby někdo mohl napsat další kdyby si vzpoměl =) =D

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Tak třeba Little By Little, Okina Reika, SNoW, Nana, Eiko Shimamiya, KEY, Rie Fu, Kishida Kyoudan & The Akeboshi Rockets, Ikimono Gakari, na víc si teď nevzpomenu, ale mám to všechno z různých anime :)

Další odpovědi
ginze

Sice ty holčičí moc neposlouchám, ale pár jich znám – mám ráda skupinu Orange Caramel, ta je korejská :) Dále pak Hagry & Angry, Girl's Generation (ty jsou celkem dost známé), After School, Miss A, T-ARA…a ze zpěvaček – Mika Nakashima, Ai Otsuka, Nana Kitade, Kokia, Kaela Kimura, Ayumi Hamasaki, Mai Fukui, Utada Hikaru. Na víc si teď nevzpomenu :)
Doplňuji:
Další zpěvačky – Elva Hsiao, Boa, Ito Yuna, IU, Namie Amuro, YUI, Minami Kuribayashi, Kanon Wakeshima
Skupiny – ℃-ute, Morning Musume., Buono!, Aural Vampire (je tu ale je jedna zpěvačka a je to spíš takové elektronické),