Avatar uživatele
tarantule987

Asi sedmé nachlazení/chřipka během 2 měsíců.Může to být něco vážného?

Dobrý den, Asi po 7 mě trápí nachlazení/chřipka a to za dobu necelých 2 mesíců.Pět dní proležím, je to dobré a za tři dny jsem zase v tom, a takto se to neustále opakuje.U lékaře jsem zatím nebyla, jelikož jsem měla spoustu poviností a hlavně se mi do antibiotik nechce.Ale vidím že mě to stejně asi čeká ale chci se zeptat jestli to nemůže být něco vážného.Vitamín C s rozpustným uvolnováním beru už asi měsíc, venku chodím teple oblíkaná.Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Tak za prvé, k doktorovi jsi měla jít hned když jsi to dostala poprvé, takhle ti to může sednout na srdce, klouby nebo jiný orgán. Za druhé, můj názor je, že by to chtělo zajít si také na imunologii, vypadá dle mě to na velmi oslabenou imunitu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Místo tabletek je vhodnější pestrá strava a ovoce.
Více ti řekne jen lékař, antibiotika se nedávají okamžitě a vždy. Může totiž jít jen o banální záležitost, což prozradí opět jen lékař, tady ale prakticky nikdo. I kdyby tu byl, stejně musí vědět spoustu dalších věcí, než k vlastní léčbě přistoupí.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dominika_

Dobrý den, není se čemu divit.. Počasí neodpovídá parametrům, kterým by odpovídat mělo a naše těla na to nejsou zvyklá.. Teď bylo poměrně dlouhou dobu tepleji, a přišlo ochlazení a sníh, teploty klesají pod nulu a během několika hodin naopak, proto se to obráží na lidech chřipkovou epidemií, dušností, lapavostí.. dochází ke ztrátě imunity.. nicméně toto srdce neničí, pakliže nejste kardiak nebo netrpíte hypertonií.. doporučila bych toto zaléčit čajem Paralen Grip, který lze zakoupit v jakékoliv lékárně..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Měla bys jít k obvodní lékařce a ona by tě měla poslat na odběr krve. Z odběru pozná, zda se jedná o virovou nebo bakteriální infekci. Takže ti antibiotika nenasadí, pakliže k tomu nebude důvod. A vyšetření krve bys zanedbat neměla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek