Asi přes 3 měsíce mám problemy s dušností

denně i několik hodiny, je to nepříjemné, těžko se nadechuji jako by hluboce a mám pocit, že jsem se nenadechla a je to pocit jakoby dušení. Jiné zdrav. problemy nepociťuji. Je mi 25let, mám sedavé zaměstnání. Čím to muže být, máte někdo zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ne, ale lékař by mohl mít.
Není na co čekat.

Další odpovědi:

Zlatý

Přijde mi,že máte astma.
Ale jedině lékař Vás diagnostikuje a pomůže...:-)

Zlatý

Určitě za odborníkem.Dala by jste na radu někoho z Odpovědí,jistě dobře míněnou? To snad radši babku kořenářku.
Čím dřív.........

Bronzový

přesto, co si hodně lidí myslí, astmatici nemají problém se nadechnout, ale vydechnout! vy s těmito obtížemi utíkejte co nejdřív k doktorovi - 3 měsíce už je dost dlouho na to, aby vás to jen tak přešlo - může to být vyšším tlakem, nebo taky chudokrevností nebo něčím úplně jiným, ale to zjistí doktor...

Bronzový

možná podvědomý strach z něčeho... opakuje se to v určitých podmínkách?

Bronzový

Tak to máte astma, pokud se Vám to zase stane, tak si uvařte čaj, a co nejteplejší ho vypijte, tak aby se Vám propařil krk, já jsem to tak dělala pokaždé, a můžete si pak odkašlat, uleví se Vám, ale jít k lékaři, tomu se bohužel nevyhnete.. Na to Vám pomůžou jen léky, ten čaj jsem si dávala hlavně v noci když mě vzbudil záchvat.. Také záleží na tom jestli kouříte.. Já jsem kouřila 10 let, teď už 5 let nekouřím a astma mi zmizelo po dvou týdnech od poslední cigarety..

Stříbrný

Zajděte k lékaři a budete vidět co Vám je a zároveň budete klidnější nic zavažného to být nemusí.

Pokročilý

Ano, mám zkušenost. V lepším případě máte astma, v horším případě může jít o otok plic nebo srdeční nedostatečnost. Mečekejte na nic a okamžitě k lékaři!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.