Džanička

Asi před dvěma lety jsem viděla v TV film, ale nevzpomenu už si na název.....

..... byl o tom, že lidé mohly sestovat v čase, (už si také nepamatuji co k tomu potřebovali).. Dalo se cestovat sem a tam.. Také tam někdo někoho honil.. Na konci byl zápas v koloseu, a ten pán věděl že to celé vybuchne.. Měl tam syna a ten tam zemřel, tak se vrátil v čase, aby to napravil.. Dál už nevím, třeba jste to někdo viděl a víte jak se to jmenuje, chtěla bych se na něj podívat, díky..
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpoměla na to, že chlap jako hlavní postava filmu objevil na starých fotografiích a filmech jednoho chlapa, který byl v různých časech v různých letech jako divák.. Byl tam, protože sestrojil něco jako ovladač, a mohl se přesunout v čase aby byl u různých událostí.. Ta hlavní postava ten ovadač nebo co to bylo získala, ale někdo ho asi honil, protože ho chtěli taky.. Dál už nevím.. Jestli někdo víte co je to za film, budu ráda za jeho název, protože bych ho moc chtěla vidět.. Díky..

Odpovědi
iceT

Mohl by to být film Katastrofy?
http://www.csfd­.cz/film/21283-katastrofy/