huxa

Asi po měsíci jsem se znova připojil na FTP server a stahnul jsem si do PC svůj web, nejde mi ale spustit .bat, co s tím

Asi před měsícem jsem v pohodě otevřel soubory .bat, které mám na webu s jeho obsahem, no dnes, když ho otevřu, tak místo HTML kódu mi vyjede číslo (1, 685, 1002, …) co to má znamenat? to je nějaký výtažek ze strojového kódu? a jak to otevřít, abych následně mohl upravovat obsah webu?
Doplňuji:
lukáš-otevřu jednu stránku v tom bloku a je na ní pouze napsáno 846, na dlaší třeba 663.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

chtělo by to otevřít soubor bat v textovém editoru – třeba poznámkovém bloku – a přeposlat sem, co je tam napsáno anebo screen z toho, co z něj vypadlo při spuštění

ze souboru bat nemůžou lézt výtažky strojového kódu, jelikož v něm je pouze dávka nějakých příkazů

Další odpovědi
anonym

Nechápu co dělá soubor s koncovkou *.bat ve webových stránkách? Je to dost nezvyklá koncovka ve webu.