ReHu

Asi není extra zdravé se 3 hodiny válet ve vodě. Ale škodí to nějak?

Nejlepší odpověď
mosoj

Scvrkne se ti všechno. Znám to.

Další odpovědi
gecco

Jestliže nemáš nějaký problém s kůží (ekzém, vyrážka…), neva…
Hlavně se včil aspoň trochu namaž i zvenčí…
😉

marci1

Pokud tam nezmrzneš, tak asi ne. Jen budeš pořádně „vymáčená“. 🙂

da ny

Pokud je velmi teplá až horká (někdo si teplou vodu připouští a čte ve vaně,
tzv. „paří vepře“. Kdysi jsem takového „čtivce“ znala osobně 🙂, tak ano.
I mytí nádobí v horké vodě je pro ruce „nebezpečné“ ⇒ ničí se lymfatické cévy. Ony se rychle vytvářejí nové, ale ty už nemají „chlopně“, potom vázne odtok tekutiny ⇒ otoky. Takové cévy potřebují větší pomoc svalstva = více vhodného pohybu, masáže.
Jinak viz. marci1
🙂

pucipuci

Tři hodiny asi nevadí,pokud je voda příjemná a nejsi tam úplně ponořený. Jinak hrozí deficit kyslíku. Kůže je orgán,který dýchá. Je to podobné jako známý případ,kdy si lidé namazali celé tělo nějakou barvou a zkolabovali,mys­lím,že i někdo umřel,ale asi to byl ten jedinec s oslabenou imunitou.Ale hlavně delší pobyt ve vodě vede paradoxně k dehydrataci organismu.

ReHu

Da ny. Dřív jsem ve vaně četla, v současné době mrknu na TV, něco přečtu, písnu dotaz či odpověď sem, popiju krapet vínka, uvážím žízeň čistou vodou či čajem, …
Prostě relax a pohodička 🙂

ReHu

Gecco, mažu co můžu 🙂.
Ale neboduju → limity, limity, limity, … 🙂

gecco

Taky na ně narážím, narážím, narážím…
Ještě, že jen virtuálně…
😉

ReHu

Připouštím si teplou H2O 🙂