Miroslavst

Asi nejsem normální. Nebo jo?

Tak nějak si přehrávám tuto písničku furt dokola. Je tak blbá, až je hezká :D
Jaký máte na ni názor. Začali ji hrát i na rádiu co poslouchám.
http://www.you­tube.com/watch?v=wav­pWRK6IX8

Nejlepší odpověď
GM

Děs běs. tenhle typ hudby nemusím.

Další odpovědi
ReHu

Neboj, vcelku normální jsi 🙂.
Písnička je snadno zapamatovatelná.
Také se občas nějaké nemohu zbavit.
Pak to přejde, nebo ji nahradí jiná 🙂.

panenka

Jseš normální tato písnička se mi taky líbí.

ten který je

Šmankote proč jsem to poslouchal,já to ted slyšim a nezbavim se toho.:-)

rybíz

Je taková chytlavá. No, ale nic moc. Někdy tady dám jinou, až ji najdu, poslouchají ji děcka a je o dost lepší.

aramah

Tak to je přesně jedna s těch, co chytnou je to děs ale teď se ji nezbavím,tak mockrát děkuji.:D

Mousinek

Mě se líbí a chctěla bych ji jako zvonění

gnr54

Znám ji už dýl a líbí se mi.