Asi jsem šílenec , ale pořád mě to láka .

Asi si ted budete všichni myslet , že jsem totální blázen ale ...... Zrovna na našem paneláku je lešení , protože zatepluji náš byt . Oni pracují přes týden , ale o víkendech tam nejsou (ti pracovníci) . A mě strašně láka otevřit okno a na to lešení skočit a procházet se . Furt otevíram okno a měřím můj skok . Skočit na to lešení se nebojím , až tak toho , že už nevylezu nahoru na okno zpátky domů . Tak si normalěn už chystam budík na 3:00 hodin ráno že se vzbudim a skočím na to lešeni . A vemu si sebou rovnou klíče , kdybych náhodou nemohl vylezt oknem , tak slezu dolu po žebřiku z toho lešení a otevřu si dveřma a klíčem . Jsem asi blázen že? Mám to udělat? :DD

Nejlepší odpověď
Drap

Nech se zaměstnat u zedníků a užiješ si lešení víc než je zdrávo.

Další odpovědi
aramah

Jo chcete zodpovědnost hodit na někoho jiného?Jinak je to blbej nápad.Ale pobavil :D

Syd

Šílenec nejseš, ale nedělej to. Může ti to nevyjít a spadneš dolů.

Michálek1245

Jako já chápu tu touhu po adrenalinu. Když jsem byl mladý, tak jsem to neměl jinak. Mě z toho ale pak vyléčila brigáda na čištění okapů. Dneska už bych si to sám doma nedělal a vzal si na to raději firmu https://www.har­dymt.cz/nase-sluzby/cisteni-okapu/ Prostě když jste pak ve výšce celý den, BOZP je občas takové na hraně, nebo spíš trochu za hranou, tak se vám ty výšky lehce zají. Navíc jsem viděl pár úrazů, které mi na odvaze rozhodně nepřidaly. 😉

kapka

Hele, je ti třináct, podle starších otázek. Takže to nedělej, rodiče za tebe mají zodpovědnost! My ti to tady dovolit nemůžeme. Já ti to přímo ZAKAZUJU! 🙂