krkov6378

asi jsem neplodný??

Zdravim je mi teprve 17 a asi jsem jak to říci tupec, jednou děti chci mít, ale dělám vše proto, abych nebyl, rozepíšu tu položky co dělám:

Každej den se koupu ve vařicí vodě.
Nosim telefon v kapse(slyšel jsem že to nějak působí na varle).
Mám notebook každej den skoro pořad na klíně.
Celkem se mi často stává, že se uděřim do varlat, ale né schválně.

Neberte to jako srandu, je to vážná věc, fakt se toho bojim, že budu sám a nebudu mít děti.

Nejlepší odpověď
beer

To, co píšeš, ještě zdaleka neznamená, že musíš být neplodný!
Až přijde čas, zjistíš to sám. Nebo si můžeš ještě předtím zajít na odborné vyšetření – možná bys měl začít u svého praktického lékaře, který ti řekne víc a v případě potřeby tě k odbornému pošle.

Další odpovědi
marci1

První tři položky můžeš eliminovat. Ta čtvrtá se běžně stává všem mužům. Neměj obavy. Vše bude O.K.

mosoj

No já tě ujišťuji, že i při tom co děláš když si nedáš pozor budeš otcem ani nemrkneš. Jen co narazíš na správnou dobu .

Sice teplo není pro spermie dobré, ale to je jen dočasně ochromí… údajně to nemá trvalé následky.
Rány do varlat jsou určitě horší, ale muselo by to být něco vážného a ne jen nějaká rána co za chvilku rozchodíš..