Blecha

asfalt v pytli

Znáte asfalt v pytli ? jak se pokládá a jak to funguje ? Máte s ním zkušenosti ? kolik stojí na plochu 15×4m ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Viděl jsem ho v OBI, ale když jsem si ho šel koupit tak ho tam již neměli.
Asfalt se vysype vytvaruje a nechá zatvrdnout. Cenu si již nepamatuji, ale co je dneska levného? Spíš si myslím, že to je na různé vyrovnání výškových rozdílů vynikající.

Další odpovědi
anetadela1

Neznám. Znám zajíce v pytli :D

elektrikář

Zeptejte se u siničářů používaji to na nouzové rychlé opravy děr. Na velkou plochu se to jistě nevyplatí. Jednodužší je se domluvit až budou dělat někde blízko vás. Občas jim něco zbývá. Hlavně mít doztatečně pevný podklad a bez prachu. Případně jako první vrstva se používá penetrace tekutým asfaltem, Hlavně plochu vyspádovat aby k vám k domu nezatýkala dešťová voda.