Jsem v 8. třídě,nikdo se semnou nebaví,v ostatních třídách jo,ale z naší se bojím jezdit i na ŠPV nebo výlety.

Proč mě nemá Nikdo rád?
A Upřímně jsem hezká holka,všichni moje Přátelé,které jsou odjinud než z mojí třídy, mi závidí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Závidějími ostatní?

Já, kdyby se se mnou ve škole nikdo nebavil, tak bych se o přestávce zved, vylez si na jednu z lavic, soupnul si na ni, pak bych dvakrát hlasitě tlesknul, abych upoutal pozornost, zařval bych "HEEEEJ..." a až by na mě všichni vzhlédli, tak bych pokračoval "HELÉ, JESTLI SE MNOU NEBUDETE KAMARÁDIT, TAK VÁM VŠEM ROZBIJU DRŽKY!" ..no a to by bylo, abys žádnýho kámoše neulovila.

Pokročilý

Závidějími ostatní?

Ahoj,
mě tedy mrzí ,že to takto máš.. Ale nevím,jak ti pomoci.. máme taky ve třídě jednu dívku,se kterou se nikdo moc nebaví.. a když se o to pokoušíme nevíme čem se s ní bavit ,co jí zajímá a tak.. ona je taková uzavřená.. Ale nevím proč se s tebou nebaví tví spolužáci.. Podívej, už jenom rok a půl.. zkus se s nima třeba trošku začít ty bavit o nečem o čem se oni baví nebo já nevím :) je to těžké .. Jinako nechápu ,co myslíš tím,že se bojíš jezdit na výlety, to máš strach z té samoty nebo ti snad někdo ubližuje? A navíc tvá anketa je...em jak to říct citlivě.. em.. zbytečná.. Nevím co se ve tvé třídě děje a tak se nemůžu rozhodovat mezi těmi možnostmi(vybrala jsem jednu,ale ne proto co si myslím,ale proto,že jsem ti chtěla odpověděta bylo povinné zaškrtnout jednu z možností).. Promiň nepomůžu ti..:) A pro příště,zkus zapracovat na způsobu vyjadřování, aby se v tom dalo lépe vyznat :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.