Avatar uživatele
anonym

Arygnoc , nevim , jestli se tu takhle smim zeptat … ale : Jaky parfem – damsky je z vasich stranek nyni nejvice prodav

prodavany ? Ja pouzivam jen Armani code , ale chci zkusit neco noveho. Diky. -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, arygnoc, anonym, casey před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že takové věci patří do diskuze a ne do otázky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

snad Calvin Klein Euphoria, Versace Bright Crystal, ještě Lacoste Pour Femme.

;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

já bych doporučil spíš vydrhnout krk uši, pak budeš vonět jako žena a ne jako drogerie DM…

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kabliku , ja to tedy zkusim. Ale jestli se mi neco stane ....... !!!!!!! -iv-

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Arygnoc dělá do parfémů? Tý brďo! :)

Za toho Calvina Kleina bych dala klidně ruku do ohně – Euphorii sice neznám, ale určitě bude super. Já od CK používám unisexovou vůni One, je to nadčasová klasika – jen tak se neomrzí. Úplně nejvíc mi ale voní asi její letní verze z roku 2009 – je to mix máty, okurky, zelenýho jablka, leknínu, santalu..všechno už si nepamatuju, vůně je to ale božská :) A nádherná je ještě CK – In2U. Sice je taková sladší, ale působí svěže a docela dlouho vydrží na kůži vonět.
Než jsem objevila Calvina Kleina, roky jsem byla věrná na střídačku Pumě Flowing a Belong od Ceine Dion – Puma mi voní dodneška, tu Celine Dion bych si už asi nekoupila. Nějak se mi změnily čuchový buňky nebo co :))

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Podivejte se na jeho odpovedi .. obcas se tam zminuje … je to chodici encyklopedie. ! 🙂

  • iv-

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo , Lacoste take mam. 🙂 Diky. -iv-

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

rádo se stalo.

;)

před 4643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek