Arygnoc , nevim , jestli se tu takhle smim zeptat … ale : Jaky parfem – damsky je z vasich stranek nyni nejvice prodav

prodavany ? Ja pouzivam jen Armani code , ale chci zkusit neco noveho. Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že takové věci patří do diskuze a ne do otázky

Další odpovědi
arygnoc

snad Calvin Klein Euphoria, Versace Bright Crystal, ještě Lacoste Pour Femme.

;)

kablik

já bych doporučil spíš vydrhnout krk uši, pak budeš vonět jako žena a ne jako drogerie DM…

anonym

Kabliku , ja to tedy zkusim. Ale jestli se mi neco stane ....... !!!!!!! -iv-

barnajka

Arygnoc dělá do parfémů? Tý brďo! :)

Za toho Calvina Kleina bych dala klidně ruku do ohně – Euphorii sice neznám, ale určitě bude super. Já od CK používám unisexovou vůni One, je to nadčasová klasika – jen tak se neomrzí. Úplně nejvíc mi ale voní asi její letní verze z roku 2009 – je to mix máty, okurky, zelenýho jablka, leknínu, santalu..všechno už si nepamatuju, vůně je to ale božská :) A nádherná je ještě CK – In2U. Sice je taková sladší, ale působí svěže a docela dlouho vydrží na kůži vonět.
Než jsem objevila Calvina Kleina, roky jsem byla věrná na střídačku Pumě Flowing a Belong od Ceine Dion – Puma mi voní dodneška, tu Celine Dion bych si už asi nekoupila. Nějak se mi změnily čuchový buňky nebo co :))

anonym

Podivejte se na jeho odpovedi .. obcas se tam zminuje … je to chodici encyklopedie. ! 🙂

  • iv-

anonym

Jo , Lacoste take mam. 🙂 Diky. -iv-

arygnoc

rádo se stalo.

;)