Ary – vstavat !!!!!! A objednavat tricko. ! Ja ho dnes dostala ! 🙂Ted , pred 5 minutkami. A to jen po par dnech. :-p

Po par dnech objednani – jsem myslela.

Nejlepší odpověď
dědapetr

  • iv- užívejte ve zdraví.Dr.Axl to se dá brát jako urážka.Buďte gentleman

Další odpovědi
anonym

Proboha, a kde objednávali tak extrémní velikost?
Doplňuji:
Samozřejmě jen nadsázka v dnešním odlehčeném duchu, reagující na prohlášení samotné nositelky o vel. 7×XL.

led

  • iv- blahoželám k získaniu trička. Takže už môžte ísť stanovať…:-)

tom004

  • iv-,potvrzuji,před 10 minutama,mi ho přinesla pošťačka.

DrAxl,a to bylo co,s těmi velikostmi? 🙂

anonym

Dr. Axl – tricka zacali vyrabet kvuli me uz z tech stanu , no ! 🙂 :-p

anonym

Mimochodem výraz extrémní lze chápat i v obráceném gardu, tj. ještě menší než XS.

anonym

Tome , nejsme my sousede ? Ze vam chodi postacka ve stejnou dobu ?? A nebo jeste hur ! Nejsme manzele ? 🙂 -iv-

tom004

Že by? Třeba,časem poznáme.Ale,pro jistotu,kouknu do OP.Mám schovaný ten starý,červený. :)