Bronzový

Aromalampa

Četla jsem, že aromalampy, které nám tak krásně provonívají domov jsou vlastně zdraví škodlivé. POužíváte doma tyto voňavé lampičky? Já ano.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

jsou různé aroma lampy některé jsou pro zdraví dobré já používam hlavně solné
http://www.dotek-prirody.cz/…
http://www.zdravionline.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Já ji nepoužívám, ale myslím si ,že hodně záleží na vůni, kterou si do ní dáte . Některé vůně mohou způsobit i bolesti hlavy. Ale pokud se správně esence naředí myslím,že je to příjemné. A hodně se to propaguje s bylinými výtažky.

Bronzový

Já si osobně myslím, že daleko horší jsou čínské vonné tyčinky - ten kouř z nich mi připadá nějaký "halucinogenní" ...
Ale třeba kapka eukalyptu ve vodě podlé mého názoru osvěží vzduch a líp se dýchá...
Nebo bylinkové oleje, to už je něco jako inhalace....

Zlatý

Záleží myslím hlavně na oleji - pokud je přírodní, neměl by škodit. Taky jde o to, jaká aromalampa to je, jak má vysoko misku na olej nad plamenem - pokud je moc nízko, může se olej připalovat a to dobrý není. Voda by prý neměla vřít, jen být teplá.
Různý syntetický náhražky olejů asi moc fajn nejsou. To samý se říká o vonných svíčkách a hlavně tyčinkách, u kterejch věřím, že to už být problém může... ale i ty si občas zapálím. Stejně na něco umřít musíme a jenom čmuchání tyčinek mě nabeton nezabije. Pokud člověk bydlí ve městě, tak do sebe nejspíš dostane mnohem víc svinstva normálně během dne...
Používám a mám moc ráda. Není nad to si večer uvařit konev čaje, pustit Doors a zapálit aromalampu s levandulí... :o)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.