misec

Aroma do peceni

Dobry den, prosim Vas o pomoc kde bych mohla sehnat aroma na peceni(pridava se casto do moucniku).

A pokud ma nekdo odzkouseno, zda li meni zasadne chut-chtela bych ho totiz pouzit ke zmene chuti syrovátku.

S pozdravem Misa:)

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Aroma (různé druhy) do pečení a potravin seženete vněkterých prodejnách potravin (mezi přísadami do pečení, ale možná častěji v drogérii.

Toto aroma Vám ale potravinu spíš ovoní, než že by nějak výrazně měnilo chuť. Na ochucení syrovátky bych spíš použila nějaký sirup.

Další odpovědi
ReHu

Aroma znamená vůně, tak to asi chuť moc neovlivní.
A – souhlasím s Nuk-nuk, použila bych také nějaký sirup.