led

Armáda opäť stratila USB-kľúč s dokumentmi

neviete poradiř armáde SR (možno aj armáde ČR), ako nestrácať USB kľúče?
http://www.fmg­.sk/clanky/ar­mada-opat-stratila-usb-kluc-s-dokumentmi-60361.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mě tady dvě usbčka leží, nebude to jedna z nich? :D

Další odpovědi
anonym

věřím tomu že kdyby klíče pověsili nějakému vojákovi na krk tak ztratí i toho vojáka

Mili @

No, a co když se nám ztratí celá armáda, co pak???

mosoj

Tak to jsem rád, že nejsem sám. Dnes celé odpoledne hledám USB flasch. Čert ji vem !!