Arganový olej

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je nějaký rozdíl mezi kuchyňským arganovým olejem a kosmetickým a.o.

Ten kosmeticky je totiž o dost dražší a jelikož ho chci na vlasy, tak si na nich nechci udělat zbytečnou paseku:D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych se toho nebála, ten kosmetický bude zřejmě hodně koncentrovaný.
Třeba se přidá někdo kdo má vlastní zkušenost

potravinový olivový také používám na ruce a nehty

Další odpovědi:

rozdil je zasadni,na jidlo se olej vyrabi z prazenych orechu a kosmeticky je z neprazenych.Ten na jidlo je aromatictejsi,muze vyvolat na pokozce reakci v podobe podrazdeni,paleni to se s kosmetickym (pokud je original a neni michany)nemuze stat.Ja si ho koupila v centru Prahy v jednom salonu,jsou to primo dovozci a maji na to i papir ze Statniho Zdravotniho Ustavu,priplatit si,se rozhodne vyplati na oblicej i na vlasy je to super.

Zdroj: www.arganovyolej.com/demo

Diskuze k otázce

mode123

Já mám zkušenosti s obouma. Jedlý olej je z pražených ořechů a používám ho do salátů a na maso nebo ryby. Kosmetický používám skoro na všechno od vlasů, celé tělo, na obličej, dávám si ho do vany a mažu tím i naše půlroční miminko. Používala jsem ho i v těhotenství. Je perfektní ale musíte si dát pozor na kvalitu. Hodně firem ho dnes míchá protože je docela drahej, míchají ho třeba s meruňkovým olejem a podobně. Odebírám ho do slečny která to dováží z Maroka a je 100% čistej. Má i další výrobky z arganu. Má internetový obchod www.arganovy-olej.cz Doporučuju slečna je moc milá a má i testery.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.