sofi

Archivace dokladů – účetnictví

prosím poraďte, kde bych našla jakou dobu se archivují účetní doklad, ZÚ, podkladní doklady,účetní uzávěrky,výroční zprávy,mzdové listy, evidenční listy pro důchodové zabezpečení,po­jistné na sociálním zabezpečením, příspěvek na státní politiku, zápisy o inventarizaci majetku? Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Pro každý od Vás uvedených dokladů,platí něco jiného..proto uvádím web kde najdete bližší info:http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/nez-skartujete-fakturu-radeji-merte-dvakrat/