pája139

Archeologie

Existuje střední škola zaměřena na archeologii a pokud ano o čem se tam učí ?

Odpovědi
MK44

Pokud je mi známo, tak archeologii lze studovat až na vysoké škole – filosofická fakulta. Nejvhodnější střední školou pro následné studium archeologie asi bude gymnázium. O střední škole zaměřené na archeologii nevím, což neznamená, že není. Ale je to nepravděpodobné. Pracovních míst pro archeology je totiž podstatně méně než např. pro prodavače, automechaniky nebo účetní.