ten který je

Aralské jezero

Myslíte si že existuje nějaká možnost obnovy Aralského jezera do původní rozlohy,nebo vše směřuje k jeho úplnému zániku?
http://img.na­dapenny.com/t20/120­32/nadap101244328­640232.jpg

Nejlepší odpověď
Děda Louda

O naprosto neodpovědných politicích (mimochodem,neznáte nějaké takové?) se říká, že se bezohledně řídí tezí po nás potopa.
Sovětští tovaryši dokázali celému světu, že oni takoví nejsou.

Další odpovědi
misadole

Podle mě brzy Aralské jezero zanikne, protože v oblasti kde je skoro vůbec neprší a pochybuji, že by do něj někdo dopustil vodu…