Bronzový

Apple, Sony. A dvě simky. Obě potřebuji používat. Poradíte?

Dobrý večer, už na začátek, aby tu nebyli rejpalové....
Ano - už jsem psala, že nevím, co ostatní mají na Apple značce. Takže když napíšu, že budu vlastnit možná Apple telefon, tak je to z pracovních důvodů :)

Mám telefon Sony M2. Je na dvě sim karty (android). V práci budeme muset "nosit" (nesmyslně) Apple 4S (iOS).

Můj problém je ten, že nejaktivněji používám jen o2 sim, ale druhou sim T-mobile potřebuji kvůli důležitých příchozích hovorů také. A opravdu nechci nosit dva telefony naraz u sebe, a v každém mít jednu simku a používat je zvlášť. Kdyby oba měli android, mohu je propojit. (i tak ale z jednoho telefonu kde budu mít pouze simku o2, nezavolám číslem t-mobile ne ?) - prosím o zodpovězení i tohoto.

Jenže půjdou mi spárovat když jeden je android a druhý iOS ? Pochybuji, že né. Protože iOS umí už tak málo věcí.

Snad jsem to napsala srozumitelně. :(

Děkuji když se někdo najde a vysvětlí mi to. Pěkný zbytek večera.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na kartě pro důležité hovory si nastav přesměrování hovorů na telefon, který chceš používat. Spárování nerozumím.

Další odpovědi:

Bronzový

Řekni si v práci když už ti dávají Apple 4S - ať ti dají Apple 4S dual sim !!!!!!!!!!!

Diskuze k otázce

Bronzový

chachar1922

Spářování - tím jsem myslela právě to přesměrování. Tak doufám, že přesměrování bude i na Applu. Zatím ho v ruce nemám. Dosud jsem měla jen telefony s androidem.

anonym

To je záležitost operátora, ne výrobce mobilu. Pokud bys to z jakéhokoli důvodu na iPhonu nemohla najít, můžeš dát tu kartu do libovolného jiného mobilu a nastavit přesměrování tam. Pak SIM kartu vyndáš, schováš, zapomeneš na ni :) Stačí jen platit účet za telefon (platí se hovor z přesměrovaného čísla na číslo, na kterém hovor zvedneš). Ideální je najít nějaký tarif, kde je možné volat mezi těmi čísly zdarma nebo za levný peníz.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.