Avatar uživatele
čejky

Apple iphon 5…? nebo jiné ?

Dobrý den bratrovi je 14 a chce si koupit bud apple iphone 5 nebo apple ipad air nebo nějaký notebook. poradíte co? ted má mobil nokia c5–03 tablet měl jeden s androidem…a domá máme jen stolní pc… díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MonkeyKing před 3815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Majkl95

Nic proti ale Apple je předražený :D já mám Nokia Lumia která má to co Iphone a je o polovinu lacinější ;) ségra teďka otravovala taky s tabletem tak mi Bedy doporučil ASUS VivoTab který normálně stojí 15 tisíc ale byl v akci asi za 6 táců a je stokrát lepší než nějakej ipad :D teď tam holky u nich na to čumí že existuje notbook s dotykačem a že to vydrží mrtě dlouho na baterku :D
heleď kdyby se tu Bedy neobjevil tak ti dám na něho emaila bedy@outlook.cz a určo ti něco poradí ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

sám mám iPhone 5, ale normální PC či notebook ti to nevynahradí, jako ne že by to bylo nepoužitelné ale prostě práce na PC je rychlejší. ale je to skvělá věc když nejsi doma a jsi někde jinde, a jestli iPhone 5 nebo iPad Air tak nevím, iPad Air má už lepší procesor, rozlišení a tak, ale stejnak se na iPhonu 5 nic neseká akorát je dražší a můžeš z něj volat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek