♥♥♥

Apple ipad, co všechno se tam musí platit?

Chtěla jsem se zeptat, kolik se musí ještě měsíčně platit? Kdýž si tam stáhnu pár her, písničky… Kolik třeba za ipad platíte vy? A vypletí se to vůbec, je dobrý ten tablet?:)

Odpovědi

Platíš jen to co si koupíš… takže jak s normálním stolním počítačem. Když chceš hru tak si ji koupíš nebo si najdeš nějakou která je zdarma.
Hudbu si buď koupíš nebo stáhneš z počítače.

Painkilleerz

Platíš jenom to že si ho koupíš a potom nějaké aplikac ktere si koupíš třeba hry atd ale zatim jsem neviděl nic co by se u iPadu platilo měsíčně :D

Michálek1245

Ve své podstatě tam nemusíš platit vůbec nic, ale počítej s tím, že jakmile tě Apple schvátí, tak z tebe bude tahat co to půjde. Ono už třeba originální kryt na iPad stojí docela dost. Ale tyhle věci se dají sehnat i levněji na různých obchodech. Doporučuji třeba tenhle: https://www.kryt­namobil.cz/pou­zdra-obaly-a-kryty-na-ipad/ :) Navíc tě to bude dost tlačit do iTunes a tahání si hudby přímo od nich. Prostě do svých oficiálních aplikací. Ale když nebudeš chtít, nemusíš platit vůbec nic. 😉