Ivetka303

Co znamenají informace o oprávnění a podrobnosti u jednotlivých aplikací?

Co znamenají informace o oprávnění a podrobnosti u jednotlivých aplikací ?- než si je nainstalujete, tak si můžete toto oprávnění přečíst.. Neznamená to,že 3.osoba může toto oprávnění mít, nebo to znamená, že při dané aplikaci můžu tyto věci dělat?

Př. Fotky/média/soubory

  • testování přístupu do chráněného úložiště
  • úprava nebo smazání obsahu na kartě SD

Ostatní

  • spuštění při startu
  • zabránění telefonu do režimu spánku

A další…

Odpovědi
rysekl

Znamená to, k čemu všemu má daná aplikace popř. hra přístup, co může v telefonu měnit. Není podmínkou, že to dělá bez vědomí majitele (např. odesílání SMS, hovory), ale toto vše může dělat bez vašeho vědomí. Příjmutím oprávnění vše povolíte.

Ivetka303

Pokud je to tak, jak chápu, tak je to dost síla. Může dojít skutečně i k hovorům, posíláním SMS i fotografií.. člověk by si měl dát sakra pozor, na to, co stahuje..