Avatar uživatele
panenka

Aplikace internet explorer nemůže stahnout

Přesně tohle se mi ukazuje když jsem si dneska od kamarádky chtěla otevřít soubor po otevření se mi ještě objevilo:aplikace internet explorer nemůže otevřít tento server v síti internet požadovaný server není k dispozici nebo jej nelze najít akci zopakujte později.a v kolonce mi přelétá jakože zpráva do sešitu.už se mi to stalo jednou když mi posílali plány na dům poradíte mi co dělat děkuji pokud s tým dá něco dělat prosím o přesný postup

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5208 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kazisvět

Podle popisu odhaduji, že v emailu máte odkaz na soubor, který je použitelný jen na počítači Vaší kamarádky, ale odjinud se k původnímu souboru nedostanete. Kamarádka vám mohla například namísto souboru poslat jen zástupce souboru na ploše.
Doporučuji se s kamarádkou spojit a zjistit, kde je soubor na jejím počítači umístěn. Ze zástupce zjistíte umístění pravým tlačítkem myši – vlastnosti – cíl. Samotný soubor (nikoliv zástupce) pak dejte jako přílohu mailu a v pohodě soubor pak otevřete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek