novvem

Antivirus mi 2× odinstaloval hru. Co mám dělat, je hra vadná?

Nainstaloval jsem si do PC GTA Vice City a antivirus mi tam píše: „Byla jištěna hrozba“ a potom se ta hra odinstalovala, co mám dělat? Zkusil jsem to znova, opakovalo se to.

Odpovědi
mirekborek

Asi je ta hra vadná (je v ní vir), ale taky záleží na tom, kde jsi to stahoval.

Quimby

Máš hru originální? Pokud ano, tak bych ji přidal do výjimek, nenapsal jsi jaký antivir, tak ti těžko poradím konkrétně.
Pokud jsi hru někde stáhnul, tak bych to radši neriskoval, můžeš ji nainstaloval někde ve virtuálním prostředí a odzkoušet to.

lexx

jo, kdybys napsal, co máš za antivirák, taky můžeš nainstalovat jinej, co ji pustí, spousta produktů je ke stažení a zcela zdarma.

e1232851@trb

odinstalovat antivir ;)

štamgast

Ta hra nemusí být nutně zavirovaná, antiviry si občas chybně myslí, že nějaká hra nebo program je nebezpečný.
A vypnout antivirus tě nenapadlo?

novvem

Avg antivirus a ta hra je originál z obchodu