Avatar uživatele
Sparky

antivirus…

prosím dostal sem vir do počítače a skolaboval mi avast a nejde nainstalovat znova… píše to enhancet protection problem
operates under enhancet protection mode
This is a temporary measure necessary for immediate responce to the threat from virus
No action is required from you…
jak se pokusím nainstalovat antivir tak mi to resetne kompa hodí nouzový režim a po tom se to vráti na původní a zase to napíšu tu stejnou věc… nevíce co stím???:..
Doplňuji:
to jsem zkoušel ale piše to pořád.. kliknu na něj a napíše to enhancet protection problem
operates under enhancet protection mode
This is a temporary measure necessary for immediate responce to the threat from virus
No action is required from you…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

ad DDarent:

můj postoj je přsně opačný, AVG stojí za …

všechno je věc názorů, zkušeností.

používám avast léta, jsem spokojen.
na druhé straně zase nenavštěvuji (snažím se) rizikové stránky, tedy snažím se minimalizovat možnost infikace pc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

A nešel by ten avast odinstalovat?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Podle čeho usuzuješ, že Avast zkolaboval a je potřeba ho odinstalovat? Z té zprávy to nevyplývá. Avast ale neznám, nevím jak se chová, když něco najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Ten, kdo požívá ,,Avast'' je u mě blázen!!! Avast je ten největší ,,krám'' na světě!!! příště zkus třeba AVG nebo Eset!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emba5

S tímto problémem se obradte na stránky viry.cz tam jsou odborníci na tyto problémy

Zdroj: http://www.vi­ry.cz/forum/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek