Green

Antivirový program ?

Víte někdo o antivirovém(prů­měrném) programu Který se dá stáhnou .. ????? Dějuju ..

Nejlepší odpověď
kapka

Mám Avast, je free. http://www.slu­necnice.cz/sw/a­vast-free-antivirus/

Další odpovědi
annas

Asi na 10 stránkách najdete další doporučení

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­61&q=antivirov%C3%BD+pr­ogram&sa=Vyhle­dat#1386

Sůwa

Avast – je free, mám ho na všech PC a jsem s ním pokojená. Jen je třeba občas vyčistit PC programem CCleaner od zbytků a sem tam i Spybotem – Search&Destroy.

tom004

Avast Free mi vyhovuje.

lexx

AVAST. Pro domácí použití zdarma. Aktualizuje se při každém startu počítače nebo ručně podle nastavení.

Heřman

Antiviroví program je důležitý jako aktualizace ale k věci [mám microsoft security essentials (MSE) a je fakt dobrý] protože mám pomalý internet ale na tom nezáleží že.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows/pro­ducts/security-essentials

WeeBear

Jako většina zmiňovaných používám avast free, stáhnutý přes net a plně mi vyhovuje (zatím mi našel každý vir a nebyl problém). Najdeš ho např. na Slunecnice.cz , nebo stahuj.cz 🙂

MILAN1961

microsoft esentials-free

tyrox

No pokud jde o free doporučuji něměckou aviru je to výborny antivirus má trochu větší datábazi než avast.Pokud chcete placený tak nejlepé Eset Smart Security 4 nebo 5 .Můžete na ulož.to na něj stáhnout program který sám vyhledává klíče jen připomínám ,že je to ilegální !!!